Nauka Logicznego Myślenia

Pobudzenie kreatywności

Nowoczesne technologie

Świetna zabawa połączona z nauką

Dlaczego to dobre zajęcie dla Twojego Dziecka?

Minecraft to bardzo popularna i lubiana przez dzieci gra. Dzięki kreatywności można w niej tworzyć wspaniałe światy i je eksplorować. Wykorzystując nasze 10 cio letnie doświadczenie postanowiliśmy połączyć naukę matematyki i programowania z zabawą. Dzięki temu powstał innowacyjny autorski system zajęć – Matematyczne Programowanie Minecraft.

“Twoje dziecko może uczyć się matematyki i programowania grając w swoją ulubioną grę”

Zajęcia mogą być świetnym motorem napędowym do nauki matematyki dla dzieci, które nie radzą sobie z realizowanym w szkole materiałem, jak i doskonałym sposobem na rozwój dodatkowych kompetencji dla najzdolniejszych uczestników.

Wykorzystujemy matematykę w praktyce ucząc elementów programowania. Dziecko nie traci czasu na samą rozrywkę, ale zdobywa cenne umiejętności matematyczno-programistyczne.

Jak wyglądają zajęcia

Na zajęciach dzieci pod okiem instruktora logują się do specjalnie przygotowanej przez nas wersji gry Minecraft. Uczestnicy rozwiązują zadania matematyczne, zgodne z podstawą programową dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

Zapoznają się również z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania: warunek, pętla, zmienna. Realizowane zadania mają charakter indywidualny jak i grupowy.

Jak zorganizowany jest kurs i ile kosztuje?

  • Roczny kurs składa się z 26 spotkań. Każde spotkanie trwa do 90 min – łącznie mamy 52 godziny lekcyjne.
  • Przewidywane wiek uczestnika od 1 do 3 kl szkoły podstawowej.
  • Zajęcia odbywają się średnio raz w tygodniu z wyłączeniem ferii, świąt i innych dni wolnych wcześniej ustalonych.
  • Grupy liczą od 6 do 12 uczestników, każdy z uczestników ma przygotowane indywidualne stanowisko do pracy.
  • Płatność jest rozłożona na dogodnych 9 miesięcznych rat po 75 zł.
  • Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 20:00, a w soboty od 10:00 do 17:00.
  • Dokładne terminy poszczególnych zajęć dostępne są w formularzu zapisowym dla danej placówki.

Czy zajęcia są bezpieczne?

Nasze zajęcia są zorganizowane według wszystkich obowiązujących reżimów sanitarnych. Dzieci zajmują jednoosobowe stanowiska, zachowując przepisowe odległości. Komputery i sprzęt edukacyjny są dezynfekowane po każdych zajęciach.

Oferujemy dziecku fantastycznie spędzony czas w bezpiecznym miejscu.

Co wyróżnia nasze zajęcia?

Obecnie można znaleźć w sieci sporo różnego typu zajęć opartych o grę Minecraft. Jak zatem wybrać te najlepsze ? Nasze zajęcia są wyjątkowe, ponieważ wykorzystujemy najnowszy silnik Minecraft – Bedrock, najbardziej zoptymalizowany i otwarty na najnowsze aktualizacje. Każda lekcja to specjalnie zaprojektowany przez nas zestaw poziomów edukacyjnych. Stworzyliśmy tę grę na nowo, tak aby służyła edukacji matematycznej.

Mamy 10 lat doświadczenia w edukacji, przez nasze zajęcia przeszło kilkaset tysięcy zadowolonych dzieci. Pracujemy na najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędziach edukacyjnych oferując świetne zajęcia edukacyjne w przystępnej cenie.

Jakie umiejętności kształtowane są podczas zajęć?

Kontakt

Lokalizacja

Lokalizacja

główny adres

Telefon

+48 666 747 310

Mail

kontakt@swiatrobotyki.pl