Nauka Logicznego Myślenia

Pobudzenie kreatywności

Nowoczesne technologie

Świetna zabawa połączona z nauką

Dlaczego to dobre zajęcie dla Twojego Dziecka?

Postępująca w najbliższych latach robotyzacja, automatyzacja przemysłu i życia codziennego sprawi, iż zawód specjalisty Robotyka będzie jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

Jeśli dziecko jest fanem Lego, lubi budować i tworzyć własne konstrukcje, a do tego chciałoby „ożywić” swoje niesamowite konstrukcje to te zajęcia są dla niego!

Jak wyglądają zajęcia

Na zajęciach z Automatyki i Robotyki  dzieci pracują na stanowiskach wyposażonych w komputer i zestaw edukacyjny.  Pod okiem instruktora budują i programują prawdziwe roboty!

Uczymy dzieci jak wykorzystać różnego typu mechanizmy, jak zastosować silnik czy przekładnię mechaniczną i inne maszyny proste.

Uczestnicy naszych zajęć rozwijają się programistycznie, posługują się również matematyką w praktyce. Zapoznają się z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania: warunek, pętla, zmienna. Realizowane zadania mają charakter indywidualny jak i grupowy.

Jak zorganizowany jest kurs i ile kosztuje?

  • Zajęcia odbywają się od października do czerwca.
  • Każde spotkanie trwa do 60 min.
  • Wiek uczestnika od 1 do 8 kl szkoły podstawowej.
  • Zajęcia odbywają się średnio raz w tygodniu z wyłączeniem ferii, świąt i innych dno wolnych od wcześniej ustalonych.
  • Grupy liczą od 6 do 12 uczestników, z do
  • Płatność jest rozłożona na dogodnych 9 miesięcznych rat po 100zł.
  • Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 20:00, a w soboty od 10:00 do 17:00.
  • Dokładne terminy poszczególnych zajęć dostępne są w formularzu zapisowym dla danej placówki.

UWAGA – oferta w zależności od miejsca może się różnić. Poza rokiem szkolnym prowadzimy również ferie i wakacje. Sprawdź ofertę wakacyjną, aby dowiedzieć się więcej.

Czy zajęcia są bezpieczne?

Nasze zajęcia są zorganizowane według wszystkich obowiązujących reżimów sanitarnych . Komputery i sprzęt edukacyjny są dezynfekowane po każdych zajęciach. Oferujemy dziecku fantastycznie spędzony czas w bezpiecznym miejscu.

Co wyróżnia nasze zajęcia z Automatyki i Robotyki?

W edukacji robotycznej osiągnęliśmy już niemal wszystko. Przez ponad 10 lat naszej działalności przez nasze warsztaty przeszło kilkaset tysięcy dzieci. Wygraliśmy wiele konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych w robotyce. Setki zrealizowanych projektów i miliony robotów, które zbudowali nasi podopieczni. Autor naszego programu nauczania, jest również autorem pierwszego w Polsce kierunku nauczania w Technikum – Technik Robotyki. Nasi pierwsi uczestnicy zajęć już zdążyli już ukończyć prestiżowe uczelnie techniczne w Polsce i za granicą. Zapraszamy do naszego Świata Robotyki!

Kontakt

Lokalizacja

Lokalizacja – kliknij i sprawdź !

Telefon

+48 666 747 310